Prezentace
Naši partneři:
Prodejce kancelářské a prezentační techniky

Intaraktivní stůl ActivTable

ActivConnect
Soubory ke stažení:
Acrobat Reader activtable.pdf (752 kB)


ActivTable je více než položená dotyková obrazovka. Jeho plocha přímo vybízí ke spolupráci, aktivnímu a okamžitému řešení problémů a dává učiteli možnost zadávat individualizované úkoly.

Pojmy jako inklusivní vzdělávání, kritické myšlení či kreativita jsou tím, co je pro práci na ActivTable vlastní. Sledujte, jak děti spolupracují, jak se rozhodují či kdo skupinu přirozeně vede.

Proč ActivTable?

  • Podporuje spolupráci – jednoduše dostupné aktivity vytvářejí flexibilní, inklusivní vzdělávací prostředí vhodné pro studenty všech úrovní. Stůl je místem setkávání nadaných, méně aktivních i hendikepovaných dětí.
  • Individuální přístup – rozdělte třídu s ohledem na úroveň dětí a jejich styl učení a učiňte z ActivTable centrum skupinové výuky.
  • Zvyšuje zaujetí studentů – postavte před studenty nové výzvy a nechte je samostatně a přeci společně řešit úlohy pro více účastníků tak, jako to znají z počítačových her. To vše s předem připraveným obsahem a funkcí multi-dotyku až pro 6 zároveň spolupracujících studentů.
  • Rozvíjí komunikační schopnosti – nepřímo vybízí studenty s vůdčími ambicemi ke koordinaci a komunikaci v rámci skupiny