Prezentace
Naši partneři:
Prodejce kancelářské a prezentační techniky

Interaktivní tabule ACTIVboard 395

Interaktivní tabule ACTIVboard 395
Soubor ke stažení: Acrobat Reader activboard_300.pdf (654 kB)

V naší třídě ActivClassroom je změna na denním pořádku – změna, která přináší studentům možnost poznávat, učit se, vyvíjet se a zapamatovat si.

Dávno už neplatí klasické biflování se pouček, dnes se žáci učí především v souvislostech. Proto je vzdělání vždy hledáním vhodného postupu – od známého k následnému…, leč odkud ve velmi proměnlivých skupinách žáků začít? Jednou z možností je využití technologie, kterou nabízí řada interaktivních tabulí ActivBoard 300 – perfektní základ, který poroste s Vámi.

Tabule řady ActivBoard 300 jsou k dispozici ve třech velikostech včetně dvou širokoúhlých formátů. Všechny modely nabízejí odolný povrch vhodný i do třídy „kazisvětů“; splňují nejvyšší nároky na spolehlivost a obrazovou kvalitu a lze je instalovat jak “napevno“, tak na vertikální pojezd.

Jejich součástí je také nepřekonatelný autorský software ActivInspire – umožňující využívat různé výukové funkce, prostředky, všechna dostupná média i digitální nástroje, jako je například kružítko či pravítko. K dispozici jsou rozsáhlé knihovny výukových objektů pro rozličné vzdělávací oblasti.

Navíc si můžete ActivBoard 300 v libovolný okamžik doplnit o kvalitní zvukovou aparaturu, mikrofon či další bezdrátové technologie a zejména o naprostou novinku – možnost práce dvou uživatelů na stejné ploše současně. Jaký další posun to do výuky přinese, si jistě každý učitel domyslí sám.

Se změnou světa kolem nás musí přijít i změna v učení.