Prezentace
Naši partneři:
Prodejce kancelářské a prezentační techniky

Hlasovací systém ACTIVote 32

Hlasovací systém ACTIVote 32
Soubor ke stažení: Acrobat Reader activote.pdf (710 kB)

Bezdrátová, robustní a uživatelsky příjemná zařízení Activote ve tvaru vajíček si studenti opravdu oblíbí. Nabízejí rychlý a účinný způsob, jak se dozvědět názory celé třídy i jednotlivců, a motivují i ty žáky, kteří mají komunikační zábrany. Z grafického výstupu okamžitě zjistíte výsledky a můžete vyhodnocovat pokroky každého dítěte během výuky. K dispozici jsou sady pro 32 nebo 16 žáků.

Jak vlastně učitel ví, co se při jeho výkladu děje ve třídě? Poslouchají ho žáci? Nebo je to jen zbožné přání?

V klasicky organizované výuce si učitel ověřuje výsledky své práce dodatečně při ústním zkoušen či písemném testu. To však již může být pozdě; někteří zaostávají, jiní učitele vůbec nevnímají a nakonec si z vlastní výuky jen málokterý žák něco zapamatuje.Prostřednictvím hlasovacího „vajíčka“ Activote však můžete mít výsledky téměř okamžitě, vyhodnocené a jasně analyzované.

Bezdrátové zařízení je vyvinuto právě pro úzkou spolupráci s Activboardem. Jsme jedinou společnostína světě, která produkuje jak tabule, tak i hlasovací systémy. A také proto jsou v autorském softwaru Activprimary a Activstudio zabudovány nástroje pro tvorbu otázek přímo z výukových hodin.

Položte libovolnou otázku - připravenou, třeba s podporou určitého výpočtu, nebo si naopak ověřte žákův názor či jeho postoje. Studenti kliknou svou odpověď třeba i pod lavicí, aby ostatní nemohli „opisovat“. Díky radiové technologii nestojí vlnám v cestě žádná překážka. A pak už mají všichni okamžité řešení - správné, či špatné. Dozvědí se, co si celá třída myslí o geneticky modifikovaných potravinách či zda máme mít referendum. Učitel má okamžitě zcela jasnou odpověď,zda jeho práce měla v této chvíli smysl. Jednotlivé odpovědi se mohou ukládat, ale stejně tak lze vykreslit grafy celé třídy nebo i hlasy rodičů.
Zkrátka je to volba se vším všudy, včetně grafického řešení či transportu do běžných softwarových produktů.
Počet jednotek32
Životnost baterií (typická)2 roky
KomunikaceRF
Velikost jednotky86 x 68 x 34mm
Hmotnost jednotky117 g
Baleníhliníkový kufřík
Cenaviz. sekce ceník