Prezentace
Naši partneři:
Prodejce kancelářské a prezentační techniky

Odpovědní systém ActivExpression 2

Odpovědní systém ActivExpression 2
Soubor ke stažení: Acrobat Reader activexpression2_2.pdf (326 kB)

Komunikace — jste připraveni třídě kdykoli položit dotaz? Zařízení ActivExpression2 nabízí vyučujícím příležitost okamžitě ověřit porozumění látce a přizpůsobit plány hodin jejím potřebám. Funkce výuky vlastním tempem umožňuje studentům pracovat vlastním tempem na své úrovni znalostí, pomáhá jim získat sebevědomí a dává možnost se projevit.

Spolupráce — podporuje diskusi a spolupráci ve třídě tím, že studentům a vyučujícím umožňuje okamžité zobrazení odpovědi a diskusi během hodiny. Nově vylepšené zařízení má podsvícený displej, na kterém se odpovědi snadno zobrazí.

Interaktivní zařízení — navržené tak, že připomíná chytrý telefon, což vytváří dojem něčeho známého a usnadňuje používání. Úplná klávesnice QWERTY umožňuje použití složitějších odpovědí, které nejsou omezeny na pouhý výběr z možností. Uživatelé mohou odpovídat v celých větách, používat čísla, symboly, matematické rovnice, zlomky, odpovědi typu pravda/nepravda, Likertovy stupnice a další možnosti.

Správa výuky — umožňuje export výsledků do aplikace Microsoft Excel nebo snadnou integraci s aplikací ActivProgress pro dlouhodobější ukládání a kontrolu dat a přehled o porozumění látce.