Prezentace
Naši partneři:
Prodejce kancelářské a prezentační techniky

Interaktivní pero ACTIVpen (starší tabule)

Interaktivní pero ACTIVpen (starší tabule)
Soubor ke stažení: Acrobat Reader activpen.pdf (1.77 MB)

Víme, že používání pera od ranného dětství je nejlepším způsobem, jak rozvíjet rukopis dítěte – a proto jsme vytvořili pero Activpen.

Píše jako pero, ale chová se jako myš: lze s ním aktivovat okna, přetahovat a zvýrazňovat položky, spouštět nástroje, stránky a disky DVD; díky kurzoru vždy víte, kde jste. Na milimetr přesné pero Activpen umožní vám i vašim žákům precizní ovládání.

UNIKÁTNÍ BEZBATERIOVÉ PERO. DVĚ U KAŽDÉ TABULE.

Už v dávné historii lidstva se k psaní biblických textů a kreslení úchvatných ikon používal husí brk a štětce. Ani dnes tomu není jinak, děti se učí správnému úchopu tužky či pera.

Naučit se držet elektronické pero je jen průpravou pro další školní práci. Na ActivBoard se proto využívá sofistikované, lehké elektronické pero s vlastnostmi myši bez baterií.

Pohodlný nástroj nijak neomezuje tvůrce v kreslení, v psaní, rýsování či v dalších úkonech. Však jsme také v rámci testů nejeden prototyp zavrhli. Naše pero tedy píše jako pero, ale chová se stejně jako počítačová myš.
Stačí zvolit si z panelu nástrojů a máte také kružítko, štětec, zvýrazňovač...

Přetahujte objekty, označujte je, otevírejte soubory, přehrávejte filmy, prostě stačí si vybrat, k čemu naše pero použijete...

Pokud se ztratíte, jediným kliknutím se před Vámi otevře nápověda.

Jste-li v režimu myši, je kurzor vždy patrný, i když se tabule nedotýkáte.
Nemůžete se na obrazovce ztratit.
PopisBezbateriové, ergonomické pero s funkcemi myši
Tlačítka‘levé’ na hrotu, ‘pravé’ na těle pera
Rozměry155 x 16 mm
Hmotnost15 g
Cenaviz. sekce ceník