Prezentace
Naši partneři:
Prodejce kancelářské a prezentační techniky

Tablet ACTIVslate

Tablet ACTIVslate
Soubor ke stažení: Acrobat Reader activslate60.pdf (553 kB)

S technologiemi v ActivClassroom už není žádná hodina statická — jednotlivé vzdělávací oblasti, hodiny, ale hlavně aktivní články výuky – žáci ožívají. Žáci mají rádi práci na interaktivní tabuli, ale i učitelé mají rádi svobodu pohybu po třídě; chvíli jsou před tabulí, chvíli zase v zadní části místnosti. Řízený rozhovor s žáky vyžaduje notnou dávku dynamiky i od učitele a ve skupinové práci je takový přístup skoro nezbytností. Učitel sklánějící se nad skupinkou žáků je a bude pořád tím nejlepším modelem výuky. Pokud při tom využije odpovídající pomůcky, pak jen lépe.

ActivSlate – moderní obdoba kdysi tak významné břidlicové destičky umožňuje ovládat interaktivní plochu z libovolného místa v učebně. Bezdrátový, plně integrovaný tablet velikosti displeje notebooku ActivSlate využívá elektronické pero ActivPen i autorský software ActivInspire stejně tak jako tabule ActivBoard. Je lehký a dostatečně malý, nebrání tedy žádné jiné činnosti. Navíc je možné připojit až 14 tabletů. K tabuli je však vždy připojen jen jeden ActivSlate a učitel je oním řídicím článkem celého procesu.

Pokud máte ve třídě žáka s handicapem, pak je ActivSlate nejen vynikajícím, ale jediným možným řešením. Imobilní žák se tak může plně zapojit do celé výuky, aniž je nutné řešit zásadní stavební úpravy ve třídě.
Dosah (ve volném prostranství)100 m
Maximální počet zařízení v systému14
Výdrž baterií2 měsíce při běžném používání, 21h trvalého provoz
Doba dobíjení3 hod
Rozměry280 x 258 mm
Aktivní plocha195 x 142 mm
Hmotnost0,6 kg
Současti balení1 ActivPen, držák pera, dobíjecí adaptér
Cena viz. sekce ceník