Prezentace
Naši partneři:
Prodejce kancelářské a prezentační techniky

Ukazovátko ACTIVwand

Ukazovátko ACTIVwand
Soubor ke stažení: Acrobat Reader activwand.pdf (656 kB)

Díky ukazovátku Activwand o délce 54 centimetrů nebudou mít ani ti nejmenší žáci potíže dosáhnout na horní část tabule Activboard. Nebudete stát ve světle projektoru a všechna slova, obrázky, zvuky a animace s ním budou opravdu na dosah!

Malí žáci či učitelé mají občas problém dosáhnout na horní okraj tabule, stejně tak jako ti silnější zas stíní dalším, když pracují před tabulí. Jak tento zapeklitý problém vyřešit?
No přece pomocí ukazovátka Activwand s délkou 54 centimetrů.

A co se stane? Menší děti, dokonce i vsedě, dosáhnou na libovolné místo tabule. Dobře tvarovaná rukojeť a snadno ovladatelná tlačítka jsou zárukou, že i malá ručička žáka zvládne úchop a všechny úkony, které úkol připravený učitelem vyžaduje.

Protože je to vlastně kouzelná hůlka, nestačí, aby šlo jen o pouhé ukazovátko. Pracuje zcela přesně, kreslí, přetahuje. Můžete přejíždět po ikonách, rolovat webové stránky a využívat veškeré animace. Je vhodná pro práci s každým softwarovým produktem, výukovým programem i prezentací či multimediální hrou. Všechny triky, které v sobě skrývá autorský software naší firmy, jsou jen na dosah hůlky. Kde je mezi domácími zvířaty skot? Jeden dotek kouzelné hůlky a určené zvíře se začne pohybovat. Na další kliknutí dokonce zabučí...

... Jak zní jednotlivé noty? Stačí mávnout hůlkou a jednotlivé noty ožijí...

Ožívají i jednotlivá slova, třídou zní správná výslovnost, čísla se skládají do sudoku, srdce pumpuje krev..., to vše máte doslova na dosah. (A teď už Vám nechybí ani centimetry výšky, pokud Vám tabuli náhodou pověsili moc vysoko.)
PopisBezbateriové, ergonomické, levé tlačítko na těle
Délka540 mm
Průměr12 mm (držadlo 26 mm)
Hmotnost90 g
Cenaviz. sekce ceník