Prezentace
Naši partneři:
Prodejce kancelářské a prezentační techniky

AUTORSKÝ SOFTWARE ACTIVinspire

V konceptu ActivClassroom je všechno jako opravdové: lvi řvou, čísla se násobí, historie opakuje a otevřená zvídavá žákova mysl dostává celou řadu podnětů. Cestou k poznání však nejsou technologické hračky, ale učitelské nápady a způsob jejich realizace. Pokud ale nabídneme učiteli odpovídající softwarové prostředí, které rozvíjí jeho nápady, můžeme očekávat odpovídající výsledky. Takovým produktem je ActivInspire Professional Edition.

Autorský program přináší dokonalé nástroje, pomocí kterých je velmi snadné zachytit učitelovu představu o postupu výuky a zobrazit ji v zajímavé dynamické formě. Práce s ActivInspire je jednoduchá, ovládání přehledné a využití univerzální.

ActivInspire přináší inspirující nástroje pro ty nejmladší, ale také komplexní modely pro ty, kteří stojí na prahu dospělosti. Využití různorodých médií od videí, animací, simulací, pozadí, obrázků, zvuků a odkazů vytváří motivující prostředí pro každého vyučujícího.

ActivInspire však není jen autorské prostředí, obsahuje celou řadu funkčních nástrojů, jako je pravítko, hrací kostky, stopky a rozpoznávání tvarů, které pomáhají učitelům od samotného počátku pracovat dynamicky a zajímavě. S deseti tisíci dostupnými výukovými zdroji, které učitelé sdílejí mezi sebou, máme dokonalý nástroj jak učinit vzdělávací proces zajímavějším a inspirativnějším. A od toho tu přece ActivInspire především je.

Inspirace je prvním krokem k poznání.

Zcela novou verzi SW ActivInspire v české lokalizaci lze stáhnout ze stránek výrobce www.prometheanplanet.com. Budete potřebovat Vaše současné licenční číslo.