Prezentace
Naši partneři:
Prodejce kancelářské a prezentační techniky

UNIKÁTNÍ SOFTWARE ACTIVstudio A ACTIVprimary

Je to právě interaktivní autorský SW, který dává vašim hodinám život.
S jeho pomocí tvoří vyučující svá cvičení, s jeho pomocí učí. Ano, autorský SW ACTIV není určen pro ovládání počítače, ale pro výuku! V tom se také liší od běžného SW. Jak množství nástrojů, tak neskutečně bohaté knihovny poskytují pedagogům skutečně komfortní prostředí. A navíc máte k dispozici také specifickou verzi pro 1. stupeň ZŠ - ACTIVprimary.
Activstudio
Jedinečný software Activstudio, určený všem věkovým kategoriím, pomáhá oživit výuku mnoha předmětů. Na atraktivitě se podílejí stovky nástrojů: kružítko a interaktivní rýsovací potřeby, možnost vyhledávání mezi více než 14 000 výukovými zdroji – pozadí, obrázky, tvary, zvuky a aktivity... Zkrátka vše, co je zapotřebí k poutavé interaktivní výuce.

PROČ JE ACTIVSTUDIO VERZE 3 KONKURENTY NEDOSAŽITELNÁ?

 1. ROZCESTNÍK

  JEDINÝM KLIKNUTÍM NASTAVÍTE TABULI I SOFTWARE
  Integrovaný online rozcestník pro služby a nástroje – zdroje, výcvik, tipy a triky, webové stránky. Pomocník pro update pak automaticky hlídá nové verze a doplňky. Snadný přístup k technické podpoře v českém jazyce.
 2. PO SVÉM

  VYTVOŘTE SI SVÉ VLASTNÍ MULTIMEDIÁLNÍ ZDROJE
  Nahrajte zdroje, které opravdu potřebujete, včetně celých hodin, flashových animací, zvuků, kreseb, obrázků apod. Vytvořte si svůj tematický balíček. Takové balíčky pak můžete sdílet s kolegy. Pozor ale na autorská práva, pokud použijete jiné zdroje, u kterých si nejste jisti, zda nepatří třetím osobám.
 3. TVŮRCE HODIN A ŠABLONY

  JEDNODUCHÁ CESTA, JAK VYTVOŘIT VÝUKOVÝ OBSAH
  Přes 100 plně editovatelných šablon usnadňuje přípravu na hodiny. V šablonách najdete také různé přípravy pro diskusi s žáky.
 4. BOHATÉ VNĚJŠÍ ZDROJE

  ROZSÁHLÁ MULTIMEDIÁLNÍ KNIHOVNA
  Více než 22 000 nových objektů, které lze volně vkládat do nových výukových sešitů, včetně flashově orientovaných prostředků přinášejících do hodin nový, dynamický rozměr.
 5. ANIMÁTOR

  VYTVOŘTE PLNĚ INTERAKTIVNÍ VÝUKOVÉ HODINY
  Připravte stránku, kde naučíte planety pohybovat se po předurčené dráze kolem Slunce! Pomocí funkcí (skryj, otoč, jdi po) lze planety vyslat po předem určených drahách. Stačí jen kliknout! Jak jednoduché použít animace ve Vaší přípravě!
 6. STAČÍ JEN MALÉ GESTO

  MÁVNUTÍM PERA SE VĚCI DÁVAJÍ DO POHYBU
  Otoč stránku, spusť nástroj či ulož dokument jsou pokyny, které lze náš software naučit jako typické mávnutí perem.
 7. PROFILY

  NASTAVTE SI SYSTÉM PODLE SVÉHO
  Máte možnost použít klasickou navigaci programu Activstudio, ale také zvolit typické rozhraní MS Windows. Uložte své volby tak, aby pro Vás byly příště rovnou připraveny.