+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

3D tisk pro vzdělávání

Myslíte si, že skutečně znáte možnosti 3D tisku? A víte, jak ho nejlépe zasadit do běžné školní výuky? S tiskárnou YSOFT BE3D EDEE budete nejen bezpečně tisknout, ale zejména kreativně učit!

3D tisk podporuje kreativitu studentů a lépe je připravuje na budoucnost. Učitelům nabízí díky jednoduché obsluze a bohaté Akademii 3D tisku velmi propracovaný způsob realizace výuky. A čím že je YSOFT BE3D EDEE tak výjimečná? Je to uzavřená 3D tiskárna, která je během tisku uzamčená, což zvyšuje bezpečnost provozu. Správa 3D tisku zajišťuje efektivní využívání sdílených prostředků. Umožňuje sledování individuální tiskové aktivity a možnost placeného používání.

Hlavní výhody řešení s tiskárnou YSOFT BE3D EDEE
01
Snadné použití - Ke zvládnutí 3D tisku není zapotřebí žádných speciálních dovedností. Stačí znalost běžné práce s osobním počítačem. Inteligentní software tiskárny eDee poskytuje podrobné instrukce, upozornění a náhledy. Ještě nikdy nebylo tak snadné realizovat nápady ve formě 3D modelu.
02
Bezpečnost systému - Učitelé chtějí studenty zaujmout, ale nikoliv ohrozit. 3D tiskárny dodávané ve formě stavebnice se často porouchají nebo dokonce způsobí škodu či poranění pohyblivými nebo horkými komponenty. Naše uzavřené a uzamykatelné tiskárny jsou bezpečné pro studenty všech věkových kategorií. A vytištěné 3D modely zůstávají v bezpečí.
03
Efektivní sdílení zdrojů - Je rovněž důležité, aby se investice do výukových nástrojů vyplatila. YSoft be3D eDee uživatele okamžitě informuje nejen o tom, že je jeho 3D projekt hotov, ale zároveň mu průběžně zasílá snímky pořízené v různých fázích dokončení modelu, takže studenti mohou sledovat, zda tisk vychází podle plánu. Studenti si mohou model nechat vytisknout metodou pull na libovolné dostupné 3D tiskárně v síti školy.
04
Sledování spotřebního materiálu u nákladů - Systém pro správu 3D tisku, který monitoruje úlohy, rovněž sleduje využívání prostředků jednotlivými uživalteli. Škola může nabízet 3D tisk jako placenou službu. Systém také upozorní personál na potřebu doplnit filament, takže lze rychle obnovit tisk.

 

Školní tiskárna s přístupem do akademie 3D tisku
YSoft Be3D eDee

Stolní 3D tiskárna má optimální velikost pro libovolný prostor. Díky uzamykatelným dvířkům a zatažitelnému ovládacímu panelu se eDee snadno a intuitivně používá. Byla navržena s ohledem na bezpečnost studentů, vysoký výkon a spolehlivost. Nabízí funkce pro bezpečný tisk a kvalitní 3D výstup.

 

Be3D Academy je online kolekce lekcí 3D tisku určených pro pedagogické pracovníky. Plány lekcí 3D tisku tvoří projekty testované učiteli, které využívají 3D tisk k praktické výuce technických a kreativních předmětů. Každý plán 3D lekce nabízí řadu různých materiálů včetně souborů 3D modelů, videí, pracovních listů pro studenty a prezentací pro vysvětlení projektu studentům.

Materiály uvedené v lekcích 3D tisku a v databázi 3D modelů jsou optimalizovány pro tisk na 3D tiskárně YSoft be3D eDee a jsou poskytovány tak, jak jsou. Pokud používáte jinou 3D tiskárnu, výsledky se mohou lišit.

3D Lekce označené jako Prémiové jsou exkluzivně v nabídce pro členy be3D Akademie, kteří si zakoupili YSoft be3D eDee nebo nový Vzdělávací balíček. Podívejte se, jak můžete získat přístup k Prémiovým lekcím.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší škole na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace