+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Dotykové obrazovky Newline

activ panel

Technologie a vizuální komunikace představují aspekty, které jsou pro dnešní vzdělávací prostředí nezbytné. Kromě podpory rychlého a efektivního předávání informací pomáhá integrace obrazovek do vzdělávacích programů maximalizovat soustředění a minimalizovat rozptylování v učebně. 

Společnost Newline vám přináší intuitivní nástroje pro vzdělávání na dosah ruky, pomáhá učitelům vytvořit poutavé, dynamické vzdělávací prostředí a zvyšuje efektivitu výuky. Inspirujte žáky k většímu zapojení a interakci a zpříjemněte jim učení!

Hlavní vlastnosti dotykové obrazovky Newline

01
Kompatibilní s jakýmkoli hardwarem a softwarem.
Velmi snadné připojení. Software umožňující použití jakéhokoli vašeho stávajícího obsahu včetně flipchartů a poznámkových bloků.
02
Prostředí se systémem Android 11. 
Při vývoji tohoto operační-ho systému byl kladen důraz především na bezpečnost. Přímo z domovské obrazovky se můžete připojit k neustále se rozšiřující nabídce vzdělávacích aplikací. Pomocí snadného zrcadlení mobilních zařízení můžete sdílet obsah nebo můžete připojit další zařízení Bluetooth®, jako jsou měřicí čidla či roboti, a zpestřit tak výuku.
03
Antimikrobiální povrch.
Ve většině škol používá interaktivní displeje větší počet uživatelů od učitelů až po žáky, kteří spolupracují na stejném displeji, což má za následek snadné šíření mikrobů. Společnost Newline aplikovala na dotykový povrch antimikrobiální vrstvu s  certifikací TÜV, která vás ochrání!
04
Hybridní výuka a celý ekosystém aplikací.
Newline Broadcast a Newline Cast jsou výkonné nástroje pro streamování a sdílení obrahu. Použijte nástroj Newline Broadcast spolu se svým oblíbeným softwarem pro videokonference a  umožněte komukoli zobrazit si prezentovaný obsah na svém zařízení. Nezáleží na tom, zda používáte obsah z  počítače, interaktivní tabule nebo různých aplikací!
05
Centrální správa.
Všechny své interaktivní displeje Newline můžete spravovat odkudkoli prostřednictvím speciálního zabezpečeného webového portálu. Můžete snadno ovládat a  instalovat aplikace, konfigurovat parametry interaktivních displejů Newline, používat funkci pro zobrazování digitálního propagačního obsahu nebo přenášet důležitá sdělení na všechny interaktivní displeje.
06
Nejekologičtější řešení.
Ve společnosti Newline se snažíme přispívat ke zdravější budoucnosti naší planety. Konkrétně v  letošním roce jsme investovali mnoho úsilí do snížení naší uhlíkové stopy. Největšího dopadu můžeme dosáhnout při zaměření na spotřebu energie, prodloužení životnosti našich produktů a jejich recyklování.

 

Vybrané dotykové obrazovky

Newline LYRA 65"

Úhlopříčka obrazu 165 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, antibakteriální povrch, Android 11, 4 GB RAM, 64 GB úložiště, SW balíček obsahující aplikace Whiteboard, Cast, BroadCast, Engage, Display management a další. Automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

Newline LYRA 75"

Úhlopříčka obrazu 190 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, antibakteriální povrch, Android 11, 4 GB RAM, 64 GB úložiště, SW balíček obsahující aplikace Whiteboard, Cast, BroadCast, Engage, Display management a další. Automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

Newline LYRA 86"

Úhlopříčka obrazu 218 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, antibakteriální povrch, Android 11, 4 GB RAM, 64 GB úložiště, SW balíček obsahující aplikace Whiteboard, Cast, BroadCast, Engage, Display management a další. Automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

Newline ELARA 65"

Úhlopříčka obrazu 165 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, kamera s pozorovacím úhlem 120°, pole s 8 mikrofony a omezením akustické zpětné vazby, certifikovaný optical bonding, antibakteriální povrch, Android 11, 8 GB RAM, 128 GB úložiště, SW balíček obsahující aplikace Whiteboard, Cast, BroadCast, Engage, Display management a další. Automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

Newline ELARA 75"

Úhlopříčka obrazu 190 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, kamera s pozorovacím úhlem 120°, pole s 8 mikrofony a omezením akustické zpětné vazby, certifikovaný optical bonding, antibakteriální povrch, Android 11, 8 GB RAM, 128 GB úložiště, SW balíček obsahující aplikace Whiteboard, Cast, BroadCast, Engage, Display management a další. Automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

Newline ELARA 86"

Úhlopříčka obrazu 218 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, kamera s pozorovacím úhlem 120°, pole s 8 mikrofony a omezením akustické zpětné vazby, certifikovaný optical bonding, antibakteriální povrch, Android 11, 8 GB RAM, 128 GB úložiště, SW balíček obsahující aplikace Whiteboard, Cast, BroadCast, Engage, Display management a další. Automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

 

Nejpoužívanější nástroj v učebně

 

Jedním z nejdůležitějších nástrojů v učebně je jednoznačně tato tabule! Aplikace tabule od společnosti Newline se vyznačuje snadným používáním a nabízí celou řadu praktických nástrojů. Jistě vás tedy potěší, že je standardně k dispozici u všech interaktivních displejů Newline. Stačí displej zapnout a tabule je připravena k použití. Není třeba připojovat počítač. Jednoduše se přihlaste pomocí QR kódu a rychle uložte své poznámky na Disk Google. Importujte obrázky z  webu přímo do tabule, otevírejte dokumenty, používejte matematické nástroje, lístečky s  poznámkami a mnoho dalšího. Chcete umožnit více žákům používat tabuli současně? Rozdělte tabuli až na 3 části s individuálními panely nástrojů! A... nástroje tabule pro vytváření poznámek lze používat samostatně v  rámci výuky, webového prohlížeče nebo jiného obsahu.

 

Jednoduché, chytré a bezpečné sdílení obrazovky


 

 Newline CAST je nejflexibilnější řešení pro bezdrátové sdílení obrazovky, které je integrováno do všech interaktivních displejů Newline. Během několika sekund můžete snadno sdílet jakoukoli obrazovku přes libovolnou síť nebo použít zabezpečený režim pro vysílání obsahu v dané místnosti. Jedná se o skutečně bezproblémové řešení, které umožňuje několika přednášejícím sdílet obrazovku, video, odkazy a soubory. Oživte svou výuku pomocí nejpoužívanějšího webového řešení pro vysílání obsahu na světě!

Maximální podpora pro vaši hybridní učebnu


 

Newline Broadcast je výkonný nástroj pro streamování, pomocí něhož lze sdílet obsah z interaktivního displeje Newline s jakýmkoli připojeným účastníkem. Použijte nástroj Newline Broadcast spolu se svým oblíbeným softwarem pro videokonference a umožněte komukoli zobrazit si prezentovaný obsah na svém zařízení. Nezáleží na tom, zda používáte obsah z počítače, interaktivní tabule nebo různých aplikací!

Snadné upoutání žáků vaším stávajícím obsahem


 

Tvorba výukových materiálů málokdy začíná úplně od nuly. Bez ohledu na to, zda jste už předtím vytvořili velké množství výukových materiálů či nikoli, je digitální obsah všude kolem nás. Proto společnost Newline rozšířila svůj interaktivní ekosystém o řešení Engage. Jedná se o snadno použitelný interaktivní výukový nástroj, pomocí něhož můžete nativně importovat své stávající výukové materiály včetně souborů IWB, SMART Notebook a flipchartů Promethean. Importovat lze jakýkoli obsah, obrázky, video, PDF, PowerPoint, text, tvary a mnoho dalšího. Navíc si můžete při vytváření výukových materiálů vybrat kteroukoli z bezplatných šablon nebo v případě potřeby používat tabuli i na cestách s některým z více než 130 nástrojů pro konkrétní předměty. Opravdu je to tak jednoduché!

Zefektivnění výuky zábavnou formou


 

Newline Classroom Tools nabízí výběr nejpoužívanějších nástrojů ze strany učitelů, jako je časovač, opona, bodový reflektor, kostka a semafor, které vám pomohou zajistit efektivní výuku. Tento widget funguje po otevření jako překryvný prvek. Můžete jej minimalizovat, přepínat mezi libovolnými obrazovkami a otevřít nabídku nástrojů, kdykoli ji budete potřebovat.

Správa všech interaktivních obrazovek


 

Všechny své interaktivní displeje Newline můžete spravovat odkudkoli prostřednictvím speciálního zabezpečeného webového portálu. Můžete snadno ovládat a instalovat aplikace, konfigurovat parametry interaktivních displejů Newline, používat funkci pro

zobrazování digitálního propagačního obsahu nebo přenášet důležitá sdělení na všechny interaktivní displeje. Tento inovativní nástroj dokonce umožňuje IT správcům poskytovat uživatelům vzdálenou podporu s využitím zvuku i obrazu.Druhy montáže, stojanyVyberte si z různých možností montáže a široké nabídky příslušenství

Pomocí různých stojanů a konstrukcí, např. pevného nástěnného držáku, nástěnného držáku s nastavitelnou výškou, mobilního stojanu s nastavitelnou výškou, pevného mobilního stojanu či stojanu umožňujícího překlopení do režimu stolu, můžete vytvořit nejvhodnější řešení pro konkrétní třídu.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší škole na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace