+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Dotykové obrazovky

Interaktivní obrazovka ActivPanel je komunikačním centrem moderní třídy. Na rozdíl od interaktivní tabule představuje ActivPanel řešení typu „vše v jednom“. Navíc obsahuje i výkonný minipočítač, který z něj dělá obrovský tablet v čele učebny.

activ panel

ActivPanel nabízí obrazovku s vysokým rozlišením, která je mnohem jasnější než obraz z projektoru. Použitím interaktivního panelu se zbavíte klasických neduhů interaktivní tabule. Sbohem dáte nepříjemnému stínu, pravidelné kalibraci, čistění filtru nebo výměnám lamp. Nejen že tak získáte lepší řešení, ale také ušetříte.

Hlavní vlastnosti dotykové obrazovky ActivPanel

01
Bez starostí
Nemusíte kalibrovat, měnit lampy, čistit filtry ani zatahovat žaluzie.
02
Obsahuje modul se systémem Android
Přímo z domovské obrazovky se můžete připojit k neustále se rozšiřující nabídce vzdělávacích aplikací. Pomocí snadného zrcadlení mobilních zařízení můžete sdílet obsah nebo můžete připojit další zařízení Bluetooth®, jako jsou měřicí čidla či roboti, a zpestřit tak výuku.
03
Nejpřirozenější psaní na obrazovku
Inovativní technologie Vellum TM zajišťuje bezproblémové psaní, jako byste používali pera a papíru, učitelé a studenti tak mohou snadno spolupracovat.
04
Inteligentní ovládání
Panel automaticky rozpozná stylus (psaní), prst (manipulace s objekty) i dlaň (mazání).
05
Software k realizaci výuky ve třídě
Realizujte interaktivní multimediální hodiny v režimu off-line nebo on-line. Vybrat si můžete z několika vzdělávacích softwarových produktů společnosti Promethean. Software ClassFlow™ i ActivInspire™ je standardně dodáván s obrazovkou ActivPanel.
06
Variabilní použití
Díky řešení "vše v jednom" nepotřebujete připojovat další počítač, jednoduše připojíte žákovské tablety apod.

 

Vybrané dotykové obrazovky

ActivPanel Cobalt 65"

Úhlopříčka obrazu 165 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, 3 GB RAM, 32 GB úložiště, ActivConnect Android PC, SW ActivInspire i Classflow, podpora multitouch, automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

ActivPanel Cobalt 75"

Úhlopříčka obrazu 190 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, 3 GB RAM, 32 GB úložiště, ActivConnect Android PC, SW ActivInspire i Classflow, podpora multitouch, automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

ActivPanel Cobalt 86"

Úhlopříčka obrazu 218 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, 3 GB RAM, 32 GB úložiště, ActivConnect Android PC, SW ActivInspire i Classflow, podpora multitouch, automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

ActivPanel Titanium 75"

Úhlopříčka obrazu 190 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 4x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, 2x senzor přiblížení, 4 GB RAM, 64 GB úložiště, ActivConnect Android PC, SW ActivInspire i Classflow, podpora multitouch, automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Jemné mazání zadní částí stylusu. Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

ActivPanel Titanium 86"

Úhlopříčka obrazu 218 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 4x stylus, přesnost 1 mm, 20 dotykových bodů, 2x senzor přiblížení, 4 GB RAM, 64 GB úložiště, ActivConnect Android PC, SW ActivInspire i Classflow, podpora multitouch, automatické rozpoznání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně (mazání). Jemné mazání zadní částí stylusu. Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

Nejpřirozenější možnost psaní

Pište přirozeně, jako na běžnou tabuli

Všechny ActivPanely disponují velmi přesnou detekcí dotyku. Budete mít pocit, jako byste psali na papír nebo běžnou tabuli. Exkluzivní Vellum TM technologie navíc umí rozpoznat stylus, prst a dlaň a umožňuje tak efektivní práci bez nutnost přepínání mezi nástroji. Panely řady Titanium navíc disponují "gumou" na zadní straně stylusu, která umožuje jemné mazání detailů, které oceníte například při rýsování. 

Nickel Robust Interactivity

Nová aplikace udělá z panelu školní tabuli

Potřebujete čistou tabuli? Stačí kliknout. Je libo notová osnova? Stačí kliknout. Milimetrový papír? Barevná tabule? Dva žáci u tabule najednou? To vše a mnohem více umí nová aplikcace Whiteboard app.

Spinner timer whiteboard

Snadné připojení zařízení

Učitelé mají snadný přístup k předním portům pro připojení prostřednictvím rozhraní HDMI a USB.

Cobalt Easy Device Connectivity

Středová tlačítková lišta

Ergonomicky nakloněná ovládací tlačítková lišta umožňuje učiteli v průběhu hodiny rychle a intuitivně přejít přímo do nabídky aplikací, ovládat hlasitost, vybrat zdroj a provádět další akce.

Cobalt Teacher Friendly Center Console

Zvuk vyplňující celou učebnu

Kvalitní ozvučení zásadně napomáhá pochopení probírané látky. Reproduktory obrazovky ActivPanel vyplní učebnu bohatým zvukem s nebývalou věrností.

Cobalt Powerful Audio

Integrované prostředí s operačním systémem Android 8

Operační systém Android™ 8 poskytuje rychlost, zabezpečení a spolehlivost na vysoké úrovni. Vylepšené aktualizace OTA (Over-the-Air) navíc snižují čas a úsilí potřebné na provádění aktualizací softwaru a firmwaru.Cobalt All in One Connected

Integrované ovládací menu

Představujeme Promethean schránku – místo, kde najdete všechny vaše aplikace pohromadě. Promethean schránka Vám šetří čas a usnadňuje výuku s využitím technologií. Představuje jedno centrální místo, kde najdete všechny aplikace a kde je můžete spouštět a spravovat. ActivPanel nabízí celou řadu předinstalovaných nepostradatelných interaktivních aplikací, stejně jako možnost stáhnout si širokou škálu dalších vzdělávacích aplikací z obchodu Promethean Store. Učitel má rozhraní a ikony ve výšce očí, a může je tak pohodlně používat.

Cobalt Seamless User Experience

Druhy montáže, stojanyVyberte si z různých možností montáže a široké nabídky příslušenství

Pomocí stojanů pro ActivPanel, např. pevného nástěnného držáku, nástěnného držáku s nastavitelnou výškou, mobilního stojanu s nastavitelnou výškou, pevného mobilního stojanu či stojanu umožňujícího překlopení do režimu stolu, můžete vytvořit nejvhodnější řešení pro konkrétní třídu.

AP7 Ni Accessories

Software

Oceněný software ClassFlow je součástí řešení

ClassFlow je řešení pro moderní třídu, ve které zjednodušuje učitelům hledání, vytváření a používání interaktivních hodin. Je perfektním doplňkem k obrazovkám ActivPanel. ClassFlow plně využívá možností internetu, motivuje a zapojuje studenty do výuky v učebně i mimo ni.

Populární ActivInspire

S obrazovkami ActivPanel získáváte licenci k našemu nejpopulárnějšímu software ActivInspire. Pokud vyměníte tabuli za panel, nic se neděje. Všechny vaše materiály budete moci dále používat. A pokud jich nemáte dost, neváhejte navštívit portál activucitel.cz, kde jsou pro vás k dispozici tisíce dalších.

Award wining sorftware Activinspire ClassFlow

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší škole na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace