+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Házecí mikrofony CatchBox

Catchbox je první měkký bezdrátový mikrofon, který můžete hodit žákům a zahájit tak diskusi. Catchbox je ideálním doplňkem výukových hodin, přednášek, konferencí a společných setkání.
Dokáže vtáhnout účastníky do diskuze a lépe sdílet a rešit problémy.

Zaujmout může být obtížné. Podávat žákům běžný mikrofon je zdlouhavé a komplikované. Navíc to narušuje plynulost hodiny. Právě proto jsme vymysleli Catchbox. Použití této “barevné kostky” je intuitivní a házení s ní dokáže lámat ledy mezi prezentujícím a posluchači. Přimět studenty k aktivní spolupráci a výměně zkušeností je s Catchbox otázkou několika sekund. Díky velkému dosahu není využití omezeno na malé prezentační místnosti, s výhodou ho využijete při velkých konferencích či v univerzitních aulách.

Hlavní vlastnosti házecích mikrofonů CatchBox
01
Povrch s dlouhou životností odolný proti usazování nečistot. Obal Catchbox je opatřen speciálním antibakteriálním povrchem, který odpuzuje špínu a brání tvorbě skvrn. Srdce je skryto uvnitř, pokud se rozhodnete po čase obal vyměnit, bude Vám stačit jen pár sekund.
02
Dokonalý zvuk. Všesměrový mikrofon optimalizovaný pro řeč je velmi citlivý, a to i v případě, že do něj nemluvíte přímo.
03
Navrhněte si vlastní design. Vnější obal může být přizpůsoben Vašemu přání. Jednoduše můžete vytvořit verzi v oblíbené barvě, s firemním logem či grafikou konkrétní akce.
04
Automatické ztišení. Catchbox snímá pohyb. Dokáže tak zvuk automaticky ztišit, pokud jím hodíte nebo ho upustíte.
05
Lehký a měkký. Kombinace odolné avšak měkké pěny a technických tkanin zajistí, že při upuštění nebo hození mikrofonu nemůžete způsobit škodu ani zranění chytající osoby.
06
Magnetický zámek. Catchbox je vybaven unikátním magnetickým zámkem, který pevně drží mikrofon ve vnějším krytu i když s ním hodíte.

 

Vybrané CatchBox sady
Catchbox Lite EDU

Sada bezdrátového přijímače a házecího mikrofonu. Dostah až 30 m, životnost baterie 12 h, frekvence DECT. Ke Catchbox Lite není možno připojit další mikrofon.

Catchbox Plus EDU

Sada bezdrátového přijímače a házecího mikrofonu. Dostah až 100 m, životnost baterie 14 h, frekvence DECT. Možnost připojení dalšího mikrofonu.

Catchbox Plus EDU s prezentačním mikrofonem

Sada bezdrátového přijímače, házecího a prezentačního mikrofonu. Dostah až 100 m, životnost baterie 14 h, frekvence DECT.

Catchbox Plus 2 EDU

Sada bezdrátového přijímače a dvou házecích mikrofonů. Dostah až 100 m, životnost baterie 14 h, frekvence DECT.

Přijímač Catchbox Plus

Samostatný mikrofonní přijímač pro až dva mikrofony Catchbox.

Prezentační mikrofon

Doplňkový mikrofon pro prezentujícího.

 

Vytvořte si vlastní Catchbox

konfigurator

Stačí si odkazem níže otevřít konfigurátor a projít 3 jednoduché kroky

  • Vyberte si jednu ze standarních barev nebo libovolnou RGB barvu (příplatek).
  • Nahrajte požadovanou grafiku a umístěte ji na zvolené strany. Prohlédněte si model v 3D zobrazení a proveďte případné úpravy.
  • Pomocí tlačítka "Share Design" můžete sdílet vybraný design.
     
  • Přejít na CatchBox konfigurátor
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší škole na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace