+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Interaktivní tabule

ActivBoard není jen obyčejnou psací či promítací plochou, na kterou je možno čas od času přetáhnout nějaký objekt. Je studnicí činností, různorodého pohybu, simulací, her a dalších aktivit.

Rychlá a přesná reakce vám umožní využívat gest a manipulovat s objekty stejně, jako jste zvyklí z chytrých telefonů a tabletů.

Hlavní vlastnosti interaktivní tabule ACTIVBOARD
01
Vícedotyková interaktivní plocha
Možnost spolupráce více uživatelů pomocí 10 simultánních dotykových bodů a dvou per.
02
Víceúčelový povrch s možností mazání za sucha
ActivBoard nabízí učitelům a studentům magnetickou projekční plochu, na které se obraz neleskne, a kterou lze popisovat za sucha stíratelnými popisovači. Tabule disponuje odolným hliníkovým rámem.
03
Plug & play
Připojte počítač k dotykové tabuli ActivBoard, a začněte ji ihned používat.
04
Software k realizaci výuky ve třídě
Realizujte interaktivní multimediální hodiny v režimu off-line nebo on-line. Vybrat si můžete z několika vzdělávacích softwarových produktů společnosti Promethean. Software ClassFlow™ i ActivInspire™ je standardně dodáván s obrazovkou ActivPanel.

 

Vybrané interaktivní tabule
ActivBoard Touch 78

Dotyková interaktivní tabule ve formátu 4:3. Úhlopříčka 200 cm, odolný hliníkový rám, 10 dotykových bodů, ovládání dotykem ruky i elektronickým perem s funkcí pravého tlačítka myši (dostupné příslušenství), umožňuje popis za sucha stíratelným fixem, záruka 5 let. Součástí dodávky je výukový software ActivInspire.

ActivBoard Touch 88

Dotyková interaktivní tabule ve formátu 16:10. Úhlopříčka 225 cm, odolný hliníkový rám, 10 dotykových bodů, ovládání dotykem ruky i elektronickým perem s funkcí pravého tlačítka myši (dostupné příslušenství), umožňuje popis za sucha stíratelným fixem, záruka 5 let. Součástí dodávky je výukový software ActivInspire.

 

Ozvučení

Interaktivní tabuli můžete doplnit o výkonný ActivSoundBar, který pohodlně ozvučí i větší třídu. Pomocí dodaných držáků jej lze upevnit na horní okraj tabulí ActivBoard.

Druhy montáže, stojany

Vybrat si můžete mezi montáží na zeď, na nástěnný držák s nastavitelnou výškou nebo na pylonový posuv doplněný o keramická křídla..

Software

Oceněný software ClassFlow je součástí řešení

ClassFlow je řešení pro moderní třídu, ve které zjednodušuje učitelům hledání, vytváření a používání interaktivních hodin. Je perfektním doplňkem k obrazovkám ActivPanel. ClassFlow plně využívá možností internetu, motivuje a zapojuje studenty do výuky v učebně i mimo ni.

Populární ActivInspire

S tabulemi ActivBoard získáváte licenci k našemu nejpopulárnějšímu software ActivInspire. ActivInspire je základem pro všechny moderní vzdělávací aktivity realizované na interaktivní tabuli nebo dotykové obrazovce. Umožňuje učitelům vést hodiny, stahovat a vytvářet vlastní lekce plné rozmanitých, účinných aktivit, které upoutají pozornost celé třídy. Velké množství materiálů naleznete na portále activucitel.cz.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší škole na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace