+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Jazykový software pro výuku výslovnosti

Sanako Pronounce je inovativní software pro zlepšení výslovnosti v cizím jazyce. Jeho jednoduchost a hravost ho předurčuje ke každodennímu využití ve školách a institucích, které chtějí výrazně podpořit kvalitu mluveného slova.

Pronounce kombinuje techniku rozeznávání hlasu a převodu textu na řeč. Propojením těchto dvou technologií vznikl silný auto-evaluační nástroj. Poslechněte si autentický model výslovnosti, zopakujte ho, a nahrajte vlastní hlas. Pronounce vyhodnotí Vaší výslovnost, a pokud není vše dokonalé, můžete celý proces zopakovat.

Hlavní vlastnosti jazykového software pro výuku výslovnosti

01
Výrazné zlepšení výslovnosti na základě opakování autentických hlasů.
02
Více času pro individuální trénink každého studenta.
03
Možnost rozlišit cvičení v kolektivu s odlišným stupněm jazykových dovedností.
04
Neúnavný hlasový model pro zlepšení výslovnosti.
05
Nestranné objektivní hodnocení založené na principu automatického rozpoznávání hlasu.
06
Auto-evaluace výslovnosti setří čas a námahu učitele.
07
Okamžitá indikace slov, které potřebují více trénovat motivuje studenta.

 

Sanako Pronouce Manager

Pomocí Pronounce manager je zastřešující aplikace umožňující, posílat, monitorovat, a od studentů vybírat hlasová cvičení. Vytvořte si třídu složenou z jednotlivých žákovských stanic, kde studenti individualně pracují v Sanako Pronounce, ale zůstaňte správcem jejich aktivit. Odevzdání a evaluace: Pronounce Manager zjednodušuje distribuci hlasových materiálů mezi učitelem a žákem. Odevzdaná cvičení jsou objektivně odnocena a mohou být uschována k archivaci nebo dalšímu použití. Učitel vidí živý náhled žákovského postupu.

Sanako Pronouce Live

Nechce se Vám sedět v počítačové třídě a přesto byste si rádi zlepšili Vaši výslovnost? Řešením je verze software dostupná pomocí interetového prohlížeče kdekoli a kdykoli. Nyní i na zařízeních s operačním systémem Androind.

PronounceLive

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší škole na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace