+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Polytechnické učebny pro MŠ

Rozvíjet potřebné gramotnosti je vhodné již od útlého věku.

V prostředí mateřské školy převažují klasická řešení nevyužívající informační technologie, ale i s nimi se v našich řešeních setkáte, zejména pokud půjde o práci s předškoláky.
01
Pomůžeme vám s realizací kmenových tříd i tematicky zaměřených prostor. Funkční interiér, který vhodně doplňují nástěnné didaktické prvky, hrací panely, smyslové aktivity, je nejvíce viditelnou částí. V takovém prostředí mohou děti bádat nad přírodovědnými fenomény či při výuce používat moderní interaktivní panely a stoly.
02
A aby bylo ve třídě co dělat, jsou součástí našich řešení také metodiky a výukový obsah z cyklu Školka hrou, díky kterému vám nikdy nebude chybět inspirace.
03

Rádi pomůžeme se zpravováním i podáním projektů. Po instalaci se můžete spolehnout na naši další podporu i nabídku dalšího vzdělávání. Nabízíme řešení pro každý stupeň školy, každého učitele, každého studenta, každé téma a také pro každý rozpočet.

04

Nedodáváme jen samotné technologie, ale v rámci projektů navrhujeme učebny jako celek. Vybereme vhodný nábytek, zpracujeme vizualizace, doplníme požadované příslušenství. To vše s cílem, aby se v nové učebně učitelé i studenti dobře cítili a výuka v ní byla výrazným přínosem.

05

Součástí naší koncepce je i široká nabídka dalšího vzdělávání.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší škole na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace