+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Software pro tvorbu DUM

ActivInspire je základem pro všechny moderní vzdělávací aktivity realizované na interaktivní tabuli nebo dotykové obrazovce. Umožňuje učitelům vést hodiny, stahovat a vytvářet vlastní lekce plné rozmanitých, účinných aktivit, které upoutají pozornost celé třídy.

Kromě bohaté nabídky nástrojů, jako jsou pravítka, úhloměry, kružítka, clony, kontejnery apod. disponuje software nepřeberným množství pozadí, výukových obrázků a hotových úloh.

Hlavní vlastnosti software ACTIVINSPIRE
01
Velké množství dostupných zdrojů
Stačí se zdarma registrovat na www.activucitel.cz a můžete vybírat z více než 26.000 zdarma dostupných materiálů nebo vám rádi doporučíme některou z kvalitních učebnic zpracovaných nakladateli, s kterými spolupracujeme.
02
Duální prostředí v jediném programu
Nastavte si software podle toho zda učíte nejmladší žáky nebo dospívající studenty.
03
Více uživatelů současně
Pomocí elektronického pera či dotyku můžete u tabule spolupracovat.
04
Podpora hlasování
Ať s pomocí hlasovacích jednotek nebo s využitím tabletů můžete připravovat a realizovat formativní i klasické testy či nechat studenty odpovídat vlastním tempem.

 

Portál s DUM

activucitel.cz

Vyhledávejte pomocí klíčového slova, stupně školy, předmětu či oblíbeného autora. Najdete zde pouze kvalitní a prověřené výukové hodiny. Nechcete začínat každou Vaši hodinu na „bílé stránce“? Nemusíte! Používejte dostupné zdroje a inspirujte se pro tvorbu vlastních.

logo activucitel

Alternativní software

Oceněný software ClassFlow je součástí řešení

ClassFlow je řešení pro moderní třídu, ve které zjednodušuje učitelům hledání, vytváření a používání interaktivních hodin. Je perfektním doplňkem k obrazovkám ActivPanel. ClassFlow plně využívá možností internetu, motivuje a zapojuje studenty do výuky v učebně i mimo ni.

Sec1 Main Image ClassFlow ISTE v2 800x463

Ke stažení
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší škole na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace